15 kwietnia 2016

Ogłoszenie

Hej ludzie
Ostatnio doszłam do nie miłego odkrycia. Mianowicie, że ktoś plagiatuje (jeśli ktoś nie wie co to znaczy niech sb sprawdzi w słowniku)  moje opowiadanie!
Jestem po prostu wkurzona!
To ja siedzę przed komputerem, po pięć godzin i pisze rozdziały, po to by je ktoś chamsko kopiował i przepisywał, zmieniając same postacie? Cholera, postawcie się w mojej sytuacji. Jeśli nie umiesz pisać i przepisujesz czyjeś prace to jesteś żałosny! Do tego, to że skopjujesz czyjąś pracę przecierz nie da ci satysfakcji ani w sumie niczego innego! Na miłość Boską, ja nie umiem śpiewać i się do tego nie zabieram! Znajdźcie se ludzie jakieś hobby, bo właśnie takie osoby nie powinny mieć internetu w domu. I wiecie nie tylko ja mam taki problem. Znalazłam w internecie kilka koleżanek, które też czują się źle z faktem, że są w sieci takie nędzne kopiary.
Dlatego zaczęłam się zastanawiać: Czy warto dalej pisać? Czy chcę dokończyć Czas Proroctwa, jeśli ktoś odbiera mi to, co robię i uznaje jako własne?
I wiecie, tak naprawdę to mam to w dupie. Kopiujcie. Przerabiajcie i myślcie, że jesteście kreatywni. Zmieniając, myślcie że zmiany wyjdą na lepsze. Dalej myślcie, że jesteście oryginalni i fajni.
Tylko wiedzcie jedno. Nigdy tacy nie byliście, nie jesteście i po prostu nie będziecie. Jesteście ludźmi, którzy nigdy nie posmakują radości z komentarzy i liczby wyświetleń, bo zawsze będziecie wiedzieć, że tekst jest napisany przez kogoś innego. Bo zawsze będziecie widzieć, że jesteście do bani.
A najbardziej irytuje mnie fakt (bo inaczej bym tu się tak nie rozpisywała), że chcecie wyeliminować mi bloga! Zajmijcie się sobą i skopiowanym ode mnie swoim blogiem. Ale do diabła, nie plotkujcie, że zamykam Czas proroctwa i będę pisać u was! Bo się pogrążacie!
Moje ogłoszenie dotyczyło natrętów, którzy są w szajce, aby usunąć mi blog. Zapewniam, że zamknięty nie zostanie. A kiedy będę miała coś takiego w planach, to osobiście poinformuję. Lecz ostrzegam, że jeśli kiedyś będziecie próbować wejść przeczytać rozdział i przeniesie was na jakąś inną stronę, to będzie oznaczać, że system został zhakowany i na pewno rozdziały, które będą na takowej stronie nie będą moje.

A&M

14 komentarzy:

 1. Bezczelność ludzka czasami nie zna granic!
  http://przewodnik-czytelniczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak można takie rzeczy robić?! Za grosz szacunku do autora!

  OdpowiedzUsuń
 3. Współczuje że takie rzeczy ci się przytrafiają ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jesteśmy w kościele...

  OdpowiedzUsuń
 5. O n i e ! Mam nadzieje ze nie przestaniesz wstawiac postow :( Bardzo lubie twoje rozdzialy!

  OdpowiedzUsuń
 6. Na szczęście mnie nikt nie kopjuje :]

  OdpowiedzUsuń
 7. niektórym to porządnie rozumu brakuje

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak można być tak podłym i nie oryginalnym aby kopiować czyjąś pracę?! To jest straszne ale faktycznie teraz sporo osób w internecie przywłaszcza sobie czyjąś ciężką pracę!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale co ty ode mnie chcesz człowieku?! Czekaj.. ja ciebie pamiętam! Zawsze się ze mną kłóciłeś tu w komentarzach! No patrz, jak już wróciłam to znowu chcesz przywołać wspomnienia czy coś, tak? A daj ty mi spokój!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hę? O czym ty mówisz? Jakaś kolejna twoja gra?

   Usuń
  2. Jaka kolejna gra? Chyba mnie z kimś pomyliłeś koleżo..

   Usuń